DOLAR 32,2110 % 0.13
EURO 35,0859 % 0.21
STERLIN 41,2674 % 0.35
FRANG 35,3307 % 0.34
ALTIN 2.431,82 % 0,10
BITCOIN 67.733,83 -1.627
Hollanda - Eredivisie
21:00
NAC Breda NAC Breda
21:00
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
20:00
Benidorm Benidorm
20:00
Valencia Valencia
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
15:00
Endonezya Endonezya
15:00
Singapur Singapur
Almanya - 2. Bundesliga
21:30
Wehen Wehen
21:30
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
İtalya - Bahar Şampiyonası
21:30
AS Roma AS Roma
21:30
SS Lazio SS Lazio
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
22:00
US Avellino US Avellino
22:00
LR Vicenza LR Vicenza
22:00
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
22:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
Portekiz - U23 Taca Revelacao
20:00
Sporting Braga Sporting Braga
20:00
Estoril Praia Estoril Praia
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
17:00
FK Rostov 2 FK Rostov 2
17:00
FC Nart Cherkessk FC Nart Cherkessk
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:30
Al-Ain FC (SA) Al-Ain FC (SA)
16:30
Al-Najma Al-Najma
18:15
Ohod Medina Ohod Medina
18:15
Al Taraji Al Taraji
18:20
AL Jandal AL Jandal
18:20
Jeddah Club Jeddah Club
19:25
Al-Qaisumah Al-Qaisumah
19:25
Hajer FC Hajer FC
19:40
Al-Jabalain Al-Jabalain
19:40
Al-Batin Al-Batin
20:15
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
20:15
Al Safa SC (SA) Al Safa SC (SA)
21:00
Al-Kholood Al-Kholood
21:00
AL Adalh FC AL Adalh FC
21:00
AL Arabi (SA) AL Arabi (SA)
21:00
Al Bukiryah Al Bukiryah
21:00
Al-Faisaly FC Al-Faisaly FC
21:00
Al-Orobah Al-Orobah
ABD - ABD NPSL
02:00
Grove Soccer United Grove Soccer United
02:00
Dmv Elite FC Dmv Elite FC
03:00
Minnesota Blizzard FC Minnesota Blizzard FC
03:00
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
ABD - USL Lig 2
03:00
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
03:00
Coachella FC Coachella FC
ABD - USL W Ligi
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
5 : 0
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Eintracht Bamberg Eintracht Bamberg
19:30
Buchbach Buchbach
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
FV Diefflen FV Diefflen
20:30
VfR Wormatia 08 Worms VfR Wormatia 08 Worms
20:30
SPVGG Quierschied SPVGG Quierschied
20:30
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Atletico Tucuman Reserve Atletico Tucuman Reserve
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
21:00
CA Platense CA Platense
Arjantin - Primera B
02:00
CSD San Martin CSD San Martin
02:00
CA Argentino de Quilmes CA Argentino de Quilmes
Arjantin - Primera C
21:35
CSDC Espanol CSDC Espanol
21:35
AD Berazategui AD Berazategui
Arjantin - Primera Nacional
00:00
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
0 : 2
CA Aldosivi CA Aldosivi
03:10
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
1 : 3
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
Union de Santa Fe Union de Santa Fe
2 : 0
CA Barracas Central CA Barracas Central
03:00
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
1 : 1
CA Platense CA Platense
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
Southside Eagles Southside Eagles
13:00
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
Avusturya - Bundesliga
20:00
Hartberg Hartberg
20:00
FK Austria Wien FK Austria Wien
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
GV Club Deportivo San Jose de Oruro GV Club Deportivo San Jose de Oruro
2 : 0
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
03:00
Royal Pari FC Royal Pari FC
03:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:15
Trem AP Trem AP
02:15
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
3 : 0
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
03:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
0 : 1
Gremio Novorizontino SP Gremio Novorizontino SP
03:30
Avai FC SC Avai FC SC
2 : 0
Goias EC GO Goias EC GO
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Tombense FC MG Tombense FC MG
02:00
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
Cezayir - Ligue 2
18:00
ES El Ghozlane ES El Ghozlane
18:00
CA Batna CA Batna
18:00
AS Khroub AS Khroub
18:00
USM Annaba USM Annaba
18:00
Ib Khemis El Khechna Ib Khemis El Khechna
18:00
Olympique Magrane Olympique Magrane
18:00
AS Ain Mlila AS Ain Mlila
18:00
Js Bordj Menaiel Js Bordj Menaiel
18:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
18:00
MO Constantine MO Constantine
18:00
MSP Batna MSP Batna
18:00
MC EL Eulma MC EL Eulma
18:00
IRB Ouargla IRB Ouargla
18:00
Nrb Teleghma Nrb Teleghma
18:00
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
18:00
Olympique Akbou Olympique Akbou
18:00
WA Boufarik WA Boufarik
18:00
Rc Kouba Rc Kouba
18:00
ES Mostaganem ES Mostaganem
18:00
ASM Oran ASM Oran
18:00
Skaf Khemis Miliana Skaf Khemis Miliana
18:00
GC Mascara GC Mascara
18:00
JSM Tiaret JSM Tiaret
18:00
MCB Oued Sly MCB Oued Sly
18:00
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
18:00
Wa Mostaganem Wa Mostaganem
18:00
ESM Kolea ESM Kolea
18:00
JS Guir Abadla JS Guir Abadla
18:00
Olympique Medea Olympique Medea
18:00
CR Temouchent CR Temouchent
18:00
RC Arbaa RC Arbaa
18:00
CBR Mecheria CBR Mecheria
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
Libertad Loja Libertad Loja
0 : 0
CD Cuenca CD Cuenca
Estonya - Premium Liiga
18:00
Kuressaare Kuressaare
18:00
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
20:00
Nomme Kalju Nomme Kalju
20:00
FC Nomme United FC Nomme United
Fas - Botola Pro D1
21:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
21:00
Fus Rabat Fus Rabat
21:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
21:00
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
21:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
21:00
Jeunesse Sportive Soualem Jeunesse Sportive Soualem
21:00
Ittihad Tanger Ittihad Tanger
21:00
Raja Casablanca Athletic Raja Casablanca Athletic
21:00
Rs Berkane Rs Berkane
21:00
SCC Mohammedia SCC Mohammedia
21:00
Wydad AC Wydad AC
21:00
Olympique Club De Safi Olympique Club De Safi
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
SJK Akatemia SJK Akatemia
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
Gürcistan - Erovnuli Liga
16:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
16:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
19:00
FC Gagra FC Gagra
19:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
19:00
FC Telavi FC Telavi
19:00
FC Samtredia FC Samtredia
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
16:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
16:00
FC Aragvi Dusheti FC Aragvi Dusheti
16:00
FC Rustvai FC Rustvai
16:00
FC Lokomotivi Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi
16:00
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
16:00
FC Gareji Sagarejo FC Gareji Sagarejo
17:00
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
17:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
19:00
SFC Shturmi Sartichala SFC Shturmi Sartichala
19:00
FC Spaeri FC Spaeri
İran - Pro Ligi
19:30
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
19:30
Paykan Fc Paykan Fc
19:30
Zob Ahan Esfahan FC Zob Ahan Esfahan FC
19:30
Sanat Naft Abadan FC Sanat Naft Abadan FC
19:30
Tractor Sport Club Tractor Sport Club
19:30
Malavan Bandar Anzali FC Malavan Bandar Anzali FC
19:30
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
19:30
Esteghlal Khuzestan FC Esteghlal Khuzestan FC
19:30
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
19:30
Persepolis FC Persepolis FC
19:30
Aluminium Arak Aluminium Arak
19:30
Foolad Mobarakeh Sepahan SC Foolad Mobarakeh Sepahan SC
19:30
Havadar SC Havadar SC
19:30
FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji Mazandaran
19:30
Esteghlal FC Esteghlal FC
19:30
Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar Sirjan FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
Malmo FF Malmo FF
20:00
IF Elfsborg IF Elfsborg
İsveç - Superettan
20:00
Degerfors IF Degerfors IF
20:00
Varbergs Varbergs
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Gwangju FC Gwangju FC
13:30
Pohang Steelers Pohang Steelers
13:30
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
13:30
FC Seoul FC Seoul
Letonya - Virsliga
18:00
Valmiera FC Valmiera FC
18:00
FK Jelgava FK Jelgava
19:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
19:00
FK Auda Riga FK Auda Riga
Litvanya - LFF Kupası
18:00
FK Babrungas Plunge FK Babrungas Plunge
18:00
FC Hegelmann FC Hegelmann
19:30
FK Nevesis FK Nevesis
19:30
FK Ekranas FK Ekranas
19:30
FKS Ukmerge FKS Ukmerge
19:30
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
05:00
CF Monterrey CF Monterrey
05:00
Club America Club America
Mısır - Mısır Kupası
17:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
17:00
Makadi FC Makadi FC
20:00
Smouha SC Smouha SC
20:00
La Viena FC La Viena FC
20:00
Zed FC Zed FC
20:00
El Daklyeh El Daklyeh
Norveç - 1. Division
20:00
IK Start IK Start
20:00
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
Frigg Frigg
20:00
Mjoendalen 2 Mjoendalen 2
20:00
Asker Fotball Asker Fotball
20:00
Skeid Fotball 2 Skeid Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
19:00
Stabaek IF 2 Stabaek IF 2
Özbekistan - Pro Liga
16:00
FK Kokand 1912 FK Kokand 1912
16:00
Pfk Aral Pfk Aral
16:00
FC Do Stlik FC Do Stlik
16:00
PFC Shurtan PFC Shurtan
16:00
Xorazm Fk Urganch Xorazm Fk Urganch
16:00
FK Buxoro FK Buxoro
16:00
PFK Mashal Mubarek PFK Mashal Mubarek
16:00
Olimpik Mobiuz U19 Olimpik Mobiuz U19
Paraguay - 2.Lig
00:00
Independiente Campo Grande Independiente Campo Grande
2 : 1
Resistencia FC Resistencia FC
21:30
CA Colegiales CA Colegiales
21:30
Deportivo Santani Deportivo Santani
Paraguay - Division de Honor, Açılış
02:30
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM
1 : 0
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
Şili - Primera B
01:00
AC Barnechea AC Barnechea
0 : 0
U. Concepcion U. Concepcion
03:30
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
1 : 0
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
16:00
Kmc FC Kmc FC
16:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
16:00
Azam FC Azam FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
16:00
Dodoma FC Dodoma FC
16:00
Namungo FC Namungo FC
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
16:00
Simba SC Simba SC
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
16:00
Singida Fountain Gate FC Singida Fountain Gate FC
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
16:00
Young Africans SC Young Africans SC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons