DOLAR 32,2736 % 0.14
EURO 34,9299 % -0.27
STERLIN 41,0680 % -0.19
FRANG 35,3258 % -0.01
ALTIN 2.426,36 % -0,84
BITCOIN 67.504,88 -0.435

KÜNYE

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News

İMTİYAZ SAHİBİ
Güldane KAYA KAÇAR
Haftalık süreli yayın

Gülka Ltd. Şti. adına
([email protected])
Kuruluş 2014

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Güldane KAYA KAÇAR
([email protected])

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Dilber KÖSE
[email protected]

HUKUK KURULU BAŞKANI
Av. Süleyman ATILGAN
(Antalya Hukuk Barosu)

İSTH. / TEKNİK SORUMLU
Salih KURT
[email protected]

Umut ŞİMŞEK
Umut ŞİMŞEK
2024-03-23
Bu değerli başkanımıza sırf amerika ve israili memnun etmek için yaptıkları zulmün hesabı yok.
Fahri Sakal
Fahri Sakal
2024-03-12
Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine tanıştığımız Salih Bey, kısa zaman içinde telefon ve internet üzerinden en çok iletişim içerisinde olduğum kişi oldu. Neden böyle yazdım? Çünkü Salih bey, Türkiye'nin ve dünyanın çözüm bekleyen meselelerine çare bulmak gibi, aslında zor olduğu kabul edilen konuları bile kolaylaştırmak isteyen dava adamıdır. Bunun için Karabağ ve Filistin meseleleri ile bu bölgelerde işlenen savaş suçları konusunda bir Savaş Suçları Mahkeme'si kurulması, bu alanlarda kamuoyu oluşturulması ve ülkemizin birçok milli ve acil meseleleri üzerindeki çalışmalarıyla temayüz etmiştir. Bunlar gibi birçok işi üstlenirken, basını, sivil toplumu, bürokrasiyi, aydınları ikna ederek Türkiye'nin bu ciddi meseleleri ve hayallerine bizleri de dahil etmiştir. Hasılı kelam, bir davayı benimseyince ona sadece kendisi değil, çevresini de dört elle sarılmaya sevk etme mahareti ile oldukça faydalı işlere imza atan bir dost, bir güzel insan. İnşallah sonunda hayallerimiz hep birlikte gerçek olacaktır.
İnanç ÖZGEN
İnanç ÖZGEN
2024-02-13
Salih Kurt başkanım özellikle Karabağ savaşı ve sonrasında yapılan savaş suçlarının ortaya çıkarılması ve bu suçların yargılanması için bağımsız mahkemelerin kurulması aşamasında yaptığı hizmetlerle kalplerde yer tutmuştur. Gazzede insanlik dramının yaşandığı bu yüzyılda bu onurlu duruşunu uluslararası savaş suçları mahkemelerinin kuruluşunda da göstermiş, ulusal ve uluslararası platformda ülkemizin gür sesini duyurmak için cansiperane mücadele etmiştir. Salih başkan bir toplantıda biz üyelere şöyle seslenmiştir. "Değerli dava arkadaşlarım; mazlumun gözyaşının aktığı her coğrafyada o göz yaşının yere düşmemesi için bizlerin daha çok çalışması, türk milletinin yurtta sulh cihanda sulh ilkesinin önderliğinde dünya uluslarına kadim medeniyetin lideri olarak örnek olunması gerekiyor. Bizim tavrımız ve duruşumuz Osman Gazi'nin, Fatih Sultan Mehmet Han'ın, Ulu önder Atatürk'ün tavrıdır. Allah davamızı hakim kılsın" demiştir. Allah ondan razı olsun.
Mediha Bulkan
Mediha Bulkan
2023-09-30
Bilgili, yardımsever, oldukca kibar bir insan. Yolunuz açık olsun başkanım başarılar dilerim.

REKLAM REZERVASYONU
Diker Kutay KAÇAR
+90 532 065 88 98 TURKEY
[email protected]
www.kalpgazetesi.com

BASIN BÜLTENLERİ VE BASKI
Aslan Güneydoğu Gazetecilik Yengöl Mah. Yenigöl Caddesi No:91 ANTALYA
Kalp Antalya gazetesi Basın İlan Kurumuna Kayıtlıdır.
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

ADRES
Varlık Mahallesi Teomanpaşa Caddesi Akıltopu Apt no:82
MURATPAŞA / ANTALYA / TURKEY
htps://www.kalpgazetesi.com

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2021 ® kalpgazetesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kalpgazetesi.com’a aittir. kalpgazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kalpgazetesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
kalpgazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kalpgazetesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Kuruluş 2014

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kalpgazetesi.com. However, sometimes the kalpgazetesi.com uses third parties to process your information. kalpgazetesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kalpgazetesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kalpgazetesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kalpgazetesi.com and its services. When you use kalpgazetesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kalpgazetesi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Since 2014