![ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot_20220508-105107_Photo-Editor-790x444.jpg)
Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif edin deselerdi heralde bunun karşılığı Anne ve Kadınlarımız olurdu.
Anne kelimesi sadece doğum yapana tevdi edilmemeli, yetim, öksüz, sahipsiz bir çocuğun geleceğini sahiplenerek kurtaran kadınlarımıza, evladına hem annelik, hem babalık yapan annelerimize, anne olma uğrunda büyük çabalar sarf eden ancak olamayan kadınlarımıza, bu uğurda canını feda eden kadınlarımıza, anne unvanını vererek, ülkemizdeki, dünyamızdaki annelerin, ve ahirete irtihal etmiş bulunan başta Leman Gebizli Tüm Engellilere Umutışığı Derneği isim annesi, gecesini gündüzüne katarak beni bugünlere getiren kıymetli annem Emine Leman Gebizli’nin, tüm annelerimizin ve milletimizin devletimizin kurtuluş ve kuruluşunun mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yetiştiren Zübeyde anamızın, şehit ve gazi annelerinin, Anneler gününü kutlar sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Güldane Kaya Kaçar
Kalp Antalya Gazetesi
kalpgazetesi.com imtiyaz sahibi