![Antalya İli Manavgat İlçesinde kaçakçılık ile mücadele](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/12/manavgat_02-e1670432611781-790x350.jpg)
Antalya İli Manavgat İlçesinde kaçakçılık ile mücadele
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda; Antalya İli Manavgat İlçesinde kaçakçılık ile mücadele kapsamında R.A. isimli şahsın kaçak tütün , sigara, makaron depoladığı ve sattığının tespit edilmesi üzerine Şahsa ait (2) işyeri, (2) ev, (3) depo ve (1) araçta Antalya İl J.K.lığı KOM Şb. Md.lüğü ve Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile eş zamanlı olarak yapılan operasyonda;♦️976 kilogram kıyılmış tütün
♦️2500 adet doldurulmuş makaron ♦️750.000 adet boş makaron ♦️230 kilogram nargile tütünü ♦️85 adet elektronik sigara ♦️55 şişe elektronik sigara likiti ♦️170 paket elektronik sigara kiti ♦️2650 adet sökülmüş bandrol ele geçirilmiştir. Ayrıca şahsın depolarının ruhsatı olmadığından dolayı depoda bulunan bandrollü orijinal ♦️800 kilogram kıyılmış tütün ♦️2.000.000 adet boş makarona da el konulmuştur. Toplam el konulan ürünlerin değeri 3.050.000 TL’dir. Şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Antalya İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam edilmektedir.