DOLAR 32,5451 % -0.02
EURO 34,9225 % 0.08
STERLIN 40,5963 % 0.09
FRANG 35,7011 % 0
ALTIN 2.435,30 % 0,21
BITCOIN 67.016,01 1.165

Başkan Uysal, Elmalı’da

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Uysal, Elmalı’da
0

Başkan Uysal, Elmalı’da

Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Elmalı Belediyesi’nin düzenlendiği etkinlikte sahne alan Muratpaşa Belediyesi Türk halk müziği korosunun konserinde “Elmalı’mız bir gönül zenginliği merkezi. Bir kucaklaşma, insanların değerler üzerinden birleşmesinin sembolü, derinliği olan bir yer. Elmalı’da kendimizi çok iyi hissediyoruz” diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi’nin şef Canan Kavut yönetimindeki Türk halk müziği korosu Elmalı Belediyesi’nin düzenlediği yaz akşamları etkinliklerinde sahne aldı. Koronun Cumhuriyet Meydanı’ndaki konserini Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’le birlikte dinledi. Konserde iki başkanının yanı sıra siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarından yöneticiler, temsilciler yer aldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konserde koro, Türkiye’nin 7 bölgesinden türküler seslendirdi. Meydanı dolduranların oyunlarla eşlik ettiği konserin sürprizi ise Başkan Uysal’dan geldi. Uysal, koronun davetini kıramadı ve sahneye çıkarak Al Yazma Zeybeği’ni söyledi.

Konserin ardından Elmalı Belediye Başkanı Öztürk, Başkan Uysal’a plaket takdim etti. Öztürk, “Bizleri ve sizleri güzel korumuzla buluşturan çok kıymetli Belediye Başkanım Ümit Uysal’a teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Uysal ise şunları söyledi:

“Elmalı’mız bir gönül zenginliği merkezi. Bir kucaklaşma insanların değerler üzerinden birleşmesinin sembolü, derinliği olan bir yer. Elmalı’da kendimizi çok iyi hissediyoruz. Millet olarak birliğe, beraberliğe, kenetlenmeye, tasada kıvançta beraber olmaya, geleceğimizi birlikte tanzim etmeye, hep beraber çocuklarımızın geleceği için omuz omuza çalışmaya çok ihtiyacımız var. Sıkıntılı ve zorlu günleri hep beraber aşacağız. Şimdiden Kurban Bayramı’mız mübarek olsun.”

YORUM YAP