![Bolu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencemiz](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/12/319274702_6029926507041207_3065461241081946535_n-1-790x444.jpg)
Bolu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencemiz
*
Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu UTEF Bolu İl Temsilcisi Satılmış AKMAN “3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencesi düzenledi. 3 Aralık Cumartesi Saat :15:00-20:00 saatleri arasında engelli kardeşlerimiz, ailelerimiz ve vatandaşlarımızın katılımı ile Destan Düğün ve Toplantı salonunda Epilepsi ve Down sendromlu 33 yaşındaki kardeşimizin 3 Aralık Doğum günü kutlamasını gerçekleştirdiler.
*
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencesine ; Zülfi Selek, İzzet Fidan Güney , Hakkı Ergin Bhh , Bolu kaşık ekibi , Foto İsmail ve Batu Events organizasyondan palyaço ekibi ile de katılım sağladı.
*
Günün anlam ve önemi için Bolu Belediye Başkan yardımcısı Asuman Şentürk Tekin Başkanım, Bolu Belediyesi Sosyal işler Müdürü Güler Mert müdürü , MHP İl Başkanı Cihan Başaran Mali Müşavir Başkanı,
Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın Başkanım , Yeniden Refah Parti Bolu İl, Merkez ilçe ve İl Gençlik kolları Teşkilatı , Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mert Minisker Başkanımıza, Bolu İl Müftülüğü Engelli koordinatörü Ali Turan hocamıza ve Nurşen Şahin Yıldırım hocamıza , Zonguldak Derneği Bolu İl Başkanı Hakkı Karabostan ve Emine Mehmet Baysal Uygulama okulu Aile Birliği Başkanı Durdu Hanım programımıza katılım sağladılar.
*
Satılmış AKMAN Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu UTEF Bolu İl Temsilci olarak “Biz Birlikte Büyük Bir Aileyiz. Emeği geçen herkese, bizlere yalnız bırakmayan, kardeşlerimize, dostlarımıza çok çok teşekkür ederim ” dedi.
![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/12/318346053_6029927807041077_4494697348811280039_n-e1670773309579.jpg)
*
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencemiz de ;
1-) Epilepsi ve Dow hastası 33 yaşındaki Hakan Karagüllüoğlu kardeşimizin doğum gününü kutladık.
*
2-) Bolu ilimize bağlı Çukurören Köyündeki 20 yaşındaki engelli Mutlu Şalgamcı çocuğumuza engelli akülü araba hediye edildi.
*
3-) 3 tane engelli çocuğumuza engelli manuel sandalye hediye edildi .
*
4-) Emine Mehmet Baysal Uygulama Okulundaki 6-9 yaşlarında eğitim gören engelli çoçuklarımızın kullanmaları için 5 adet engelli manuel sandalyeleri Emine Mehmet Baysal Aile Birliği Başkanı Durdu Başkanımıza hediyeleri takdim ettik.
*
5-) Tansiyon Hastası engelli kardeşlerimize 6 adet tansiyon hediye edildi .
*
6-) Engelli ailelerimizin kız çocuklarına 32 adet el örgüsü olan saç tokası hediye edildi .
*
7-) Engelli küçük erkek çocuğumuza oyuncak araba hediye edildi.
*
8- ) 30 Adet . Ev süsü hediye edildi.
*
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Eğlencemiz için salon konusunda destek veren Destan Düğün Salonu sahibi Canan Koparan hanıma ve Kuru pasta ve içecekler konusunda hayal pastanesi sahibi Akif Erhan abimize , Bolu Belediye Başkanlığımıza ve tüm destek veren Hayırseverlerimize ve tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz.
![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/12/318345693_6029927223707802_8246860266289076973_n.jpg)
Hizmetlerimiz hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Telefon numaralarımıza ve tüm UTEF ofislerimizin adreslerine ulaşmak yeterlidir….
Satılmış AKMAN
Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu
UTEF Bolu İl Temsilci Başkanı