DOLAR 32,5096 % 0.13
EURO 34,7406 % 0.02
STERLIN 40,5251 % 0.15
FRANG 35,6781 % 0.21
ALTIN 2.486,83 % 1,00
BITCOIN 2.052.125 -0.268

BÜYÜKELÇİ DEGUTİS’TEN BAŞKAN VEKİLİ TEKİN’E ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Google News
BÜYÜKELÇİ DEGUTİS’TEN BAŞKAN VEKİLİ TEKİN’E ZİYARET
0

BÜYÜKELÇİ DEGUTİS’TEN BAŞKAN VEKİLİ TEKİN’E ZİYARET

Litvanya Ankara Büyükelçisi Ricardas Degutis, Alanya Belediye Başkan Vekili Mehmet Ali Tekin’i ziyaret etti. İkili ekonomi, kültür ve turizm konularında bir görüşme gerçekleştirdiler.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in yerine vekalet eden Alanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Tekin, Litvanya Ankara Büyükelçisi Ricardas Degutis’i ağırladı. Antalya ziyaretlerinin ardından Alanya’ya gelen Büyükelçi Degutis, iki ülke arasındaki kültürel, ekonomik ve turizm konularından bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Vekili Tekin ile fikir alış verişinde bulunan Büyükelçi Degutis, Alanya’ya ilk kez geldiğini ve çok beğendini belirtti. Başkan Vekili Tekin ise Büyükelçi Ricardas Degutis’i ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Alanya’mız Litvanya ile her zaman yakın ilişkileri olan bir şehir olmuştur.

Kendileri ile iki ülke arasındaki ilişkileri ve turizm konularını ele aldık.

Sayın Büyükelçimize bizleri ziyaret ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Başkan Vekili Mehmet Ali Tekin, Litvanya Büyükelçisi Ricardas Degutis’e Alanya muz lifinden yapılmış tablo hediye ederken, Büyükelçi Degutis’te kendi kültürüne ait hediyeye takdim etti.

YORUM YAP