DOLAR 32,8659 % 0.27
EURO 35,2128 % 0.31
STERLIN 41,6492 % 0.1
FRANG 36,8490 % 0.03
ALTIN 2.451,66 % -0,26
BITCOIN 65.923,54 -1.111
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Romanya Romanya
16:00
Ukrayna Ukrayna
19:00
Belçika Belçika
19:00
Slovakya Slovakya
22:00
Avusturya Avusturya
22:00
Fransa Fransa
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
02:00
Pumas Unam Pumas Unam
3 : 1
Venados FC Venados FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
01:30
Panama Panama
0 : 1
Paraguay Paraguay
ABD - ABD NPSL
00:00
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
4 : 1
FC Frederick FC Frederick
00:30
Alexandria Reds Alexandria Reds
1 : 1
Grove Soccer United Grove Soccer United
01:00
FC Motown FC Motown
3 : 1
Jackson Lions FC Jackson Lions FC
01:00
Tallahassee SC Tallahassee SC
0 : 3
Pensacola FC Pensacola FC
01:00
Glendale Lions FC Glendale Lions FC
01:00
Fcaz Tucson Fcaz Tucson
01:45
Hartford City FC Hartford City FC
2 : 0
New York Shockers New York Shockers
02:00
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
3 : 4
Virginia Dream FC Virginia Dream FC
03:00
Austin United FC Austin United FC
1 : 2
FC Brownsville FC Brownsville
ABD - MLS Next Pro
02:00
Huntsville City FC Huntsville City FC
0 : 4
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
02:00
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
1 : 0
Houston Dynamo 2 Houston Dynamo 2
05:00
Colorado Rapids 2 Colorado Rapids 2
2 : 2
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
05:00
Bay FC Bay FC
0 : 1
Utah Royals FC Utah Royals FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
2 : 2
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
00:00
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
3 : 2
Tacoma Stars Tacoma Stars
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
1 : 0
Swan City SC Swan City SC
01:00
Union FC Macomb Union FC Macomb
0 : 4
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Capital FC Capital FC
1 : 8
Ballard FC Ballard FC
02:30
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
02:30
Miami AC Miami AC
ABD - USL Şampiyonası
01:00
North Carolina FC North Carolina FC
2 : 0
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
7 : 0
Flint City AFC Flint City AFC
00:00
Chicago City Chicago City
3 : 0
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
00:00
Lane United FC Lane United FC
0 : 5
Oly Town FC Oly Town FC
02:00
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
1 : 3
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
02:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
8 : 1
Pleasanton Rage Pleasanton Rage
02:50
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
3 : 0
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
03:00
River Light FC River Light FC
12 : 0
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA Huracan CA Huracan
21:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
21:00
Satsaid Satsaid
21:00
Rosario Central Rosario Central
21:00
CA Platense CA Platense
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Primera B
21:10
CS Italiano CS Italiano
21:10
CA Colegiales CA Colegiales
21:10
CA Argentino de Quilmes CA Argentino de Quilmes
21:10
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:10
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
21:10
Canuelas FC Canuelas FC
Arjantin - Torneo Federal A
00:00
Deportivo Rincon Deportivo Rincon
1 : 0
CA Sansinena SD CA Sansinena SD
02:00
CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
0 : 0
Olimpo Bahia Blanca Olimpo Bahia Blanca
21:30
CA Linqueno CA Linqueno
21:30
CAS Defensores de Belgrano CAS Defensores de Belgrano
22:00
AC San Martin de Mendoza AC San Martin de Mendoza
22:00
CSB Atenas CSB Atenas
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
Heidelberg United FC Heidelberg United FC
:
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Kingston City FC Kingston City FC
13:30
Preston Lions FC Preston Lions FC
13:30
Fc Bulleen Lions Fc Bulleen Lions
:
Caroline Springs George Cross FC Caroline Springs George Cross FC
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RN America FC RN
1 : 1
Treze FC PB Treze FC PB
00:30
Maringa FC PR Maringa FC PR
3 : 0
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
01:00
EC Humaita AC EC Humaita AC
0 : 5
Manauara EC AM Manauara EC AM
Brezilya - Brasilero Seri B
00:30
Goias EC GO Goias EC GO
1 : 1
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
00:30
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 0
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
1 : 2
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
00:30
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
0 : 0
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
00:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
5 : 0
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
00:30
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
2 : 2
EC Bahia BA EC Bahia BA
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
21:00
America MG America MG
21:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
21:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
22:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
0 : 0
Ferroviaria Araraquara SP Ferroviaria Araraquara SP
Brezilya - Kupa Paulista
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:15
Nykoping BIS Nykoping BIS
20:15
Atvidabergs FF Atvidabergs FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:00
Vittsjo GIK Vittsjo GIK
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Jonkopings BK Jonkopings BK
20:30
Smedby AIS Smedby AIS
İsveç - Superettan
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
IK Brage IK Brage
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
Osters IF Osters IF
14:00
Halmstads BK Halmstads BK
20:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
Kanada - Kanada Futbol Ligi
01:00
Unity FC Csl Unity FC Csl
3 : 1
Spanish Future Stars FC Spanish Future Stars FC
Kanada - Kanada Premier Lig
00:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
0 : 0
Cavalry FC Cavalry FC
Kolombiya - Liga Femenina
02:00
Millonarios FC Millonarios FC
0 : 1
America de Cali Sa America de Cali Sa
Litvanya - II Lyga
18:00
Vilnius FK Zalgiris B Vilnius FK Zalgiris B
18:00
FK Sveikata Kybartai FK Sveikata Kybartai
Mısır - Premier Lig
16:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
16:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
19:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
19:00
Enppi Club Enppi Club
19:00
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Al-Masry Al-Masry
Norveç - 2. Lig Grup 2
18:00
Valerenga IF 2 Valerenga IF 2
18:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
Norveç - 3. Küme Grup 1
21:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
21:00
IL Sandviken IL Sandviken
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
Madla Madla
19:00
Sandefjord Fotball 2 Sandefjord Fotball 2
19:00
Sola FK Sola FK
19:00
Start (A) Start (A)
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:30
Mjoendalen 2 Mjoendalen 2
20:30
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Stabaek IF 2 Stabaek IF 2
16:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Skedsmo Skedsmo
19:00
Aalesund 2 Aalesund 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
21:00
Kongsvinger IL Fotball 2 Kongsvinger IL Fotball 2
21:00
Ham Kam (A) Ham Kam (A)
Özbekistan - PFL
18:00
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
18:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
18:00
FC Olimpik FC Olimpik
18:00
FK Agmk FK Agmk
Şili - Şili Kupası
00:30
Unión Glorias Navales Unión Glorias Navales
00:30
CD Universidad Catolica CD Universidad Catolica
22:00
CD Provincial Ovalle FC CD Provincial Ovalle FC
22:00
Cobresal Cobresal
Uruguay - 2.Lig
02:30
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
0 : 4
Colon FC Colon FC
Uruguay - Premier Lig
00:00
Penarol URU Penarol URU
1 : 1
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
23:00
CA Boston River CA Boston River
23:00
Cerro Largo FC Cerro Largo FC