![Denize giren öğrenci kayboldu](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/images-18.jpg)
Denize giren öğrenci kayboldu
– Sakarya’nın Karasu ilçesinde denize girdikten sonra kaybolan öğrenciyi arama çalışması başlatıldı.
Aziziye Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi 32 Evler mevkisinde arkadaşlarıyla denize giren Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Karasu Meslek Yüksekokulu öğrencisi Burak Emre M. (20), bir süre sonra gözden kayboldu.
Arkadaşlarının ihbarı üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Komutanlığı, 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi.
Dalgıçlar su altından arama çalışması başlatırken, Sahil Güvenlik botu ile İl Emniyet Müdürlüğü polis teknesi su yüzeyinden tarama gerçekleştiriyor. Çalışmalara dronla havadan da destek veriliyor.
Aziziye Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi 32 Evler mevkisinde arkadaşlarıyla denize giren Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Karasu Meslek Yüksekokulu öğrencisi Burak Emre M. (20), bir süre sonra gözden kayboldu.
Arkadaşlarının ihbarı üzerine bölgeye Sahil Güvenlik Komutanlığı, 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi.
Dalgıçlar su altından arama çalışması başlatırken, Sahil Güvenlik botu ile İl Emniyet Müdürlüğü polis teknesi su yüzeyinden tarama gerçekleştiriyor. Çalışmalara dronla havadan da destek veriliyor.
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : – Sahilde kalan terlik teki – Karasu sahilinde denizde kaybolan çocuğu arama çalışmaları – Sahilde bekleyenler
Sakarya’da denize giren öğrenci kayboldu