hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

HAFTANIN MAÇLARI

Antalyaspor Antalyaspor
 

MS
-

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Ümraniyespor Ümraniyespor
 

MS
-

İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
Galatasaray Galatasaray
 

MS
-

İstanbulspor İstanbulspor
Trabzonspor Trabzonspor
 

MS
-

Fenerbahçe Fenerbahçe
Gaziantep FK Gaziantep FK
 

MS
-

Beşiktaş Beşiktaş
Adana Demirspor Adana Demirspor
 

MS
-

Karagümrük Karagümrük
Kasımpaşa Kasımpaşa
 

MS
-

Sivasspor Sivasspor
Konyaspor Konyaspor
 

MS
-

Alanyaspor Alanyaspor
Hatayspor Hatayspor
 

MS
-

Giresunspor Giresunspor
Google News

Futbol’da haftanın programı

Son Güncelleme :

08 Nisan 2022 - 10:32

/ kez okundu.
Futbol’da haftanın programı
Futbolda Spor Toto Süper Lig’de 32’nci, 1. Lig’de 31’inci hafta maçları yapılacak; TFF 2. Lig’e 34’üncü, TFF 3. Lig 1 ve 3. Gruplara 30’uncu, 2. Grup’a ise 33’üncü hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
 Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
Süper LigYarın:

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Göztepe-Yukatel Kayserispor (Gürsel Aksel)

16.00 Çaykur Rizespor-İttifak Holding Konyaspor (Çaykur Didi)

20.30 Gaziantep FK-Trabzonspor (Kalyon)

20.30 Beşiktaş-Aytemiz Alanyaspor (Vodafone Park)

10 Nisan Pazar:

13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-GZT Giresunspor (Yeni Malatya)

16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Adana Demirspor-Altay (Yeni Adana)

20.30 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

11 Nisan Pazartesi:

20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Atakaş Hatayspor (Antalya)

1. LigYarın:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Beypiliç Boluspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-MKE Ankaragücü (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü (Eryaman)

20.30 Adanaspor-Balıkesirspor (Yeni Adana)

10 Nisan Pazar:

13.30 Manisa FK-Yılport Samsunspor (Mümin Özkasap)

16.00 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)

16.00 NasaDoge Menemenspor-İstanbulspor (Menemen İlçe)

20.30 Bursaspor-Kocaelispor (Bitci Timsah Park)

11 Nisan Pazartesi:

20.30 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)

TFF 2. LigBeyaz Grup:

Yarın:

15.00 Pazarspor-Tarsus İdman Yurdu (Pazar İlçe)

15.00 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Bucaspor 1928 (Karaelmas K. Köksal)

10 Nisan Pazar:

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Anagold 24Erzincanspor (Diyarbakır)

15.00 Kırklarelispor-Ispanta 32 Spor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Şanlıurfaspor-Akhisarspor (Şanlıurfa GAP)

15.00 Teco Karacabey Belediyespor-Pendikspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

15.00 Eskişehirspor-Uşakspor (Eskişehir Yeni-Seyircisiz)

15.00 Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

Kırmızı Grup:

Yarın:

15.00 Silahtaroğlu Vanspor FK-Somaspor (Van Atatürk)

15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor-Niğde Anadolu FK (Bayburt Genç Osman)

15.00 Kahramanmaraşspor-Afjet Afyonspor (7 Ocak)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

10 Nisan Pazar:

14.00 Serik Belediyespor-Diyarbekirspor (Serik İsmail Oğan)

15.00 Turgutluspor-Ergene Velimeşespor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Sivasspor Belediyespor-Adıyaman Futbol Kulübü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Bodrumspor-Ankaraspor (Bodrum İlçe)

15.00 Çorum FK-1461 Trabzon FK (Çorum Şehir)

15.00 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş)

TFF 3. Lig1. Grup:

10 Nisan Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kelkit İlçe)

15.00 Kahta 02 Spor-Arnavutköy Belediyesi Gençlikspor (Kahta İlçe)

15.00 Hendekspor-Formül Erbaaspor (Hendek Atatürk)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Nevşehir Gazi)

15.00 Criptoswaps Çatalcaspor-Fatsa Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Sancaktepe Futbol Kulübü-Bursa Yıldırımspor (15 Temmuz)

15.00 Elazığspor-Batman Petrolspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Osmaniyespor Futbol Kulübü-Artvin Hopaspor (7 Ocak)

15.00 Karaman Futbol Kulübü-Başkent Gözgözler Akademi (Kemal Kaynaş)

2. Grup:

Yarın:

13.00 Siirt İl Özel İdaresispor-Beyoğlu Yeni Çarşıspor (Siirt Atatürk)

15.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Kuşadasıspor (Alanya Milli Egemenlik)

15.00 Kızılcabölükspor-68 Aksaray Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Kalecik Futbol Kulübü-Yomraspor (Çubuk İlçe)

15.00 52 Orduspor FK-Çarşambaspor (Yeni Ordu)

15.00 İskenderunspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK-Bitexen Düzcespor (Elazığ Doğukent)

15.00 Bayrampaşaspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü-Darıca Gençlerbirliği (Iğdır Şehir)

3. Grup:

10 Nisan Pazar:

15.00 Mardin 1969-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Mardin 21 Kasım-Seyircisiz)

15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Başpınar)

15.00 Esenler Erokspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Esenler Erokspor)

15.00 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Orduspor 1967 (Of İlçe)

15.00 Karşıyaka-Ağrı 1970 (Bornova Aziz Kocaoğlu)

15.00 Fethiyespor-Modafen (Fethiye İlçe)

15.00 Belediye Derincespor-Çankaya Futbol Kulübü (Belediye Derincespor Doğal Çim)

15.00 İçel İdmanyurduspor-Ceyhanspor (Mersin)

15.00 Kardemir Karabükspor-Criptoswaps Edirnespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.