reklam
hava 12° Orta
DOLAR 31,0708 % % 0.17
EURO 33,6790 % % -0.05
GRAM ALTIN 2.032,57 % % 0,77
ÇEYREK A. 3.323,25 % % 0,77
BITCOIN 1.628.446 % 1.433
SON DAKİKA
diyarbetdiyarbetganobetbetmarlosweet bonanzaegt oynademo slot oyunlarıizmir escortescort konyaankara bayan escortgate of olympusxslot twitterümraniye escortPendik escortKurtköy EscortKadıköy EscortKartal EscortBostancı EscortManavgat escortgaziantep escortgaziantep escortBahçeşehir Escorthttps://goldlightjewels.com/konya escortkalptumbet twitterankara escortonwinbets101xbet giriştempobetjojobetcasibomholiganbet girişgates of olympus demoaviatorsweet bonanza demoataşehir escortSakarya escort bayanSakarya escort bayanSakarya escort bayanSakarya escort bayananal pornolarMarsbahismarsbahisstarzbet girişSpace Fortuna CasinoJackpot Bob CasinoBaywin Güncel GirişMebbistipobetbetkom1winonwintrendyol indirim kodu

HAFTANIN MAÇLARI

Samsunspor Samsunspor
 

MS
3 - 0

Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
Kayserispor Kayserispor
 

MS
3 - 2

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Gaziantep FK Gaziantep FK
 

MS
0 - 2

İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
Konyaspor Konyaspor
 

MS
2 - 0

Hatayspor Hatayspor
Fenerbahçe Fenerbahçe
 

MS
2 - 1

Kasımpaşa Kasımpaşa
Sivasspor Sivasspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Pendikspor Pendikspor
Karagümrük Karagümrük
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Alanyaspor Alanyaspor
Trabzonspor Trabzonspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Adana Demirspor Adana Demirspor
İstanbulspor İstanbulspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Beşiktaş Beşiktaş
Galatasaray Galatasaray
26 Şubat 2024

17:00
- - -

Antalyaspor Antalyaspor
Google News

Futbolda haftanın programı

Son Güncelleme :

09 Aralık 2022 - 10:30

/ kez okundu.
Futbolda haftanın programı
Futbolda Spor Toto 1. Lig’de 17’nci, TFF 2. Lig’de 18’inci, TFF 3. Lig’de 16’ncı hafta; Kadın Futbol Süper Ligi’nde ise 8’inci hafta maçları yapılacak.

 Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto 1. LigBugün:

20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel-Ev sahibi takım seyircisiz)

11 Aralık Pazar:

13.30 Dyorex Boluspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

TFF 2. LigBeyaz Grup:

Yarın:

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Batman Petrolspor (Bolluca)

14.00 İnegölspor-Ankaraspor (İnegöl İlçe)

11 Aralık Pazar:

14.00 Menemen FK-Sivas Belediyespor (Menemen İlçe)

14.00 Bayburt Özel İdare-Tarsus İdmanyurdu (Bayburt Genç Osman)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Esenler Erokspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Isparta 32-Çorum FK (Isparta Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-HES İlaç Afyonspor (11 Nisan)

14.00 Somaspor-Bursaspor (Soma Atatürk)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Amed Sportif Faaliyetler (Düzce 18 Temmuz)

Kırmızı Grup:Yarın:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Kırşehir FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

11 Aralık Pazar:

13.00 İskenderunspor-Bucaspor 1928 (7 Ocak)

13.00 1461 Trabzon FK-Fethiyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 GMG Kastamonuspor-Kocaelispor (Gazi)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Karaelmas K. Köksal)

14.00 Diyarbekirspor-Sarıyer (Diyarbakır)

14.00 Adıyaman FK-Pazarspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Ankara Demirspor-Weecoins Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Bitexen Vanspor FK-Uşakspor (Van Atatürk)

TFF 3. Lig1. Grup:

Yarın:

14.00 52 Orduspor FK-Yomraspor (Yeni Ordu)

14.00 Çatalcaspor-Amasyaspor FK (Çatalca İzzettin)

11 Aralık Pazar:

14.00 Belediye Derincespor-Hacettepe 1945 (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karşıyaka (Dumlupınar)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

14.00 Edirnespor-BC Group Ağrı 1970 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Entegre Solar Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-1954 Kelkit Belediyespor (Mersin)

14.00 1922 Konyaspor-GEMA Polimer Şile Yıldızspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

2. Grup:

Yarın:

13.00 Bayrampaşaspor-Orduspor 1967 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

11 Aralık Pazar:

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-23 Elazığ FK (Başpınar)

14.00 Karaman FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Kemal Kaynaş)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Turgutluspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kuşadasıspor-Darıca Gençlerbirliği (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Ergene Velimeşespor-Armoni Alanya Kestelspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Bulvarspor (Vakfıkebir İlçe)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Bergama Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Bergama 14 Eylül)

14.00 Güneş Holding Çankaya FK-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Osmanlı)

14.00 Kepez Belediyespor-Malatya Arguvanspor (Kepez Hasan Doğan)

11 Aralık Pazar:

14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Siirt İl Özel İdaresi (Muş Şehir)

14.00 Fatsa Belediyspor-Efeler 09 FK (Fatsa İlçe)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Merkür Holding Erbaaspor (Dağılgan)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Akhisarspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Niğde Anadolu FK-Osmaniyespor FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

Kadın Futbol Süper LigiA Grubu:

11 Aralık Pazar:

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Hatayspor (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Beşiktaş Vodafone (Vefa)

12.00 Altay-Dudullu (Bağyurdu F.S)

14.00 ALG Spor-Fatih Vatanspor (Batur)

B Grubu:

11 Aralık Pazar:

12.00 Ataşehir Belediyespor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (İBB Esatpaşa)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Konak Belediyespor (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Trabzonspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 Galatasaray Petrol Ofisi-Kireçburnu (Florya Metin Oktay Tesisleri)

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.