DOLAR 32,8142 % -0.01
EURO 35,0910 % -0.14
STERLIN 41,6063 % -0.22
FRANG 36,8473 % -0.06
ALTIN 2.441,80 % -0,66
BITCOIN 66.210,39 -0.045

Geleceğin teminatı çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısı için,  parklar ve yeşil alanlar yapılıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Geleceğin teminatı çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısı için,  parklar ve yeşil alanlar yapılıyor
0

Geleceğin teminatı çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısı için,  parklar ve yeşil alanlar yapılıyor…

Yılın ilk parkı Altınova’ya

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Altınova Orta Mahalle, Şelale Sokak ve Kale Sokak kesişimindeki 4000 bin metre kare alanda yılın ilk park yapımına başladı.

Kepez Belediyesi, geleceğin teminatı çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla ilçenin dört bir yanını semt parkları ve yeşil alanlarla donatıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Altınova Orta Mahalle, Şelale Sokak ve Kale Sokak kesişiminde bulunan 4000 metrekare arazi üzerinde yeni bir parkın yapımına başladı. Semt parkı alanındaki otlar temizlendi, arazi zemini düzeltildi. Kamyonlarla getirilen temiz toprak iş makineleriyle zemine serilerek, parkın tesviyesi tamamlandı. Bordür taşlarıyla da parkın sınırları belirlendi.

İLÇEYE YENİ PARK

Sulama ve aydınlatma çalışmalarının ardından, yeni park projesinde de diğer parklarda olduğu gibi, yürüyüş yolları, pergoleler, oturma grupları, çocuk oyun grupları ve spor aletleri yer alacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çalışmaların tamamlanmasının ardından, peyzaj çalışmalarıyla yeşillendirilecek yeni bir semt parkını ilçe sakinlerine hediye edecek. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Altınova Orta Mahalle, Şelale Sokak ve Kale Sokak kesişimindeki 4000 bin metre kare alanda yapımına başladığı semt parkını, kısa bir sürede vatandaşların hizmetine sunacak.

YORUM YAP