DOLAR 32,5003 % 0.15
EURO 34,8349 % 0.3
STERLIN 40,6173 % 0.39
FRANG 35,7761 % 0.49
ALTIN 2.488,78 % 1,08
BITCOIN 2.050.396 -0.997

GÖK AİLESİNE BABALAR GÜNÜ ZİYARETİ OSMANİYE BELEDİYESİ YILIN BABASINI SEÇTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
GÖK AİLESİNE BABALAR GÜNÜ ZİYARETİ  OSMANİYE BELEDİYESİ YILIN BABASINI SEÇTİ
0

OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN GÖK AİLESİNE BABALAR GÜNÜ ZİYARETİ

OSMANİYE BELEDİYESİ YILIN BABASINI SEÇTİ

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Osmaniye Belediyesi, kentte yaşayan her kesimin gönüllerine dokunmaya devam ediyor.

Babalar günü dolayısıyla anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren Osmaniye Belediyesi, Haraz Mahallesi’nde ikamet eden Gök ailesinin evine konuk oldu.

Doğuştan engelli 38 yaşında Müberra ve 24 yaşında Harun isminde iki çocuğu bulunan emekli öğretmen Memik Gök’e evlatları için verdiği takdire şayan mücadelesi için Osmaniye Belediyesi tarafından yılın babası ödülü verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Memik Gök; “Gecemizi gündüzümüze katarak çocuklarımıza güzel imkânlar sunmak adına hizmet süresini tamamladığım gün emekli oldum. Bu mücadelede annemizin özverisi ve fedakârlığını anlatmayla bitiremeyiz.

Babalar gününde şahsımı ve ailemi seçtiğiniz için başta belediye başkanımıza ve tüm ekibine çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Sizler tarafından yılın babası olarak seçilmemde beni ayrıca onurlandırdı mutlu etti.” İfadelerini kullandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Azizoğlu; “Sayın Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda babalar günü münasebetiyle Memik Gök abimizi ve kıymetli ailesini ziyaret ettik. Çok büyük fedakârlıklar göstererek evlatlarını yetiştirdiklerine her zaman şahit oluyoruz. Memik bey ve saygıdeğer eşi hanımefendiyi tebrik ediyor babalar gününüzü kutluyorum.” Şeklinde konuştu.

YORUM YAP