DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 69.043,57 -0.255

HAKKI TATOĞLU İLKOKULU YILIN EN BAŞARILI OKULU SEÇİLDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
HAKKI TATOĞLU İLKOKULU YILIN EN BAŞARILI OKULU SEÇİLDİ
0

Antalya’da Eğitim veren ve başarılı okullar listesinde üst sıralarda yer alan Hakkı Tatoğlu İlkokuluna Eğitim Öğretimdeki başarısı ve Velilere verdiği önemden dolayı Yeşilçam Medya Grubu tarafından Okul bahçesinde Başarı Ödülü takdim edildi.Resim önizlemesi

Antalya’da Eğitim veren ve başarılı okullar listesinde üst sıralarda yer alan Hakkı Tatoğlu İlkokuluna Eğitim Öğretimdeki başarısı ve Velilere verdiği önemden dolayı Yeşilçam Medya Grubu tarafından Okul bahçesinde Başarı Ödülü takdim edildi. Yeşilçam Medya ve 07 haber medya grubu olarak araştırmacı gazeteci Köksal Selçuk yapmış olduğu araştırma sonucu ile Hakkı Tatoğlu ilkokuluna başarı ödülü takdim etti.
 Ödülü Okul Müdürü Bilal Gün’e  UTEF  Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı ve ANTSEVAK VAKFI Mütevelli Heyeti ve yönetim kurulu başkanı M. Mete kaçar sundu. Ödül töreni okulun bahçesinde okul öğretmeleri topluluğunda verildi.
 Yeşilçam Medya yönetim kurulu başkanı Köksal Selçuk konuşmasında yaptığımız araştırma sonucunda Hakkı Tatoğlu  İlkokulunda eğitim gören öğrenci ve velilerin Okul yönetimi ve öğretmenlerinden çok memnun kaldıklarını gördük. Bunun neticesinde de  Hakkı Tatoğlu ilkokuluna eğitime gösterdikleri özenden dolayı Yeşilçam Medya grubu olarak Plaket Takdim ettik.
Okul Müdürü Bilal Gün, Yeşilçam medya ve 07 haber medya grubuna böyle bir ödüle layık görüldükleri için  MUTLU olduğunu dile getirdi.
Plaketi Köksal Selçuk adına UTEF  Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler  Federasyonu  Genel başkanı ve Antsevak Vakfı Mütevelli Heyeti ve yönetim Kurulu başkanı M. Mete Kaçar Takdim etti.

YORUM YAP