DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.120,97 -1.322

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;
0

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı;

Tüm sıkıntılarımıza rağmen barış ve refah içinde yaşadığımız bir ülke ve dünya umudumuzu hiç kaybetmeden karşıladığımız, toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan Ayı’nı geride bırakırken; sevginin ve hoşgörünün ifadesi olan Ramazan Bayramı’nı karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Bayramlar bizi biz yapan ve geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin sergilendiği bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan bu güzel ve coşkulu bayram günlerinde, başta aile büyüklerimiz olmak üzere bütün yakınlarımızı, komşularımızı, şehit ve yakınlarını, gazilerimizi, hasta ve kimsesizleri, huzurevlerindeki yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızı ziyaret etmeliyiz. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu güzel günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmalı, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında bırakmamaya özen göstermeliyiz.

Sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin hakim olduğu nice bayramlara.

Sevgi ve saygılarımla,

Av. Cavit ARI

CHP Antalya Milletvekili

YORUM YAP