DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.145,94 -0.97

SAHİL BANDI DÜZENLEME PROJESİ OBA-TOSMUR ETABIYLA SÜRÜYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
SAHİL BANDI DÜZENLEME PROJESİ OBA-TOSMUR ETABIYLA SÜRÜYOR
0

SAHİL BANDI DÜZENLEME PROJESİ OBA-TOSMUR ETABIYLA SÜRÜYOR

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, trafik yoğunluğunu azaltmak için başlattığı Sahil Bandı Düzenleme Projesi’nde çalışmalar Oba Çayı-Tosmur etabında hızla sürüyor.

Alanya Belediyesi’nin Alanya Merkez-Kargıcak arasında kesintisiz bisiklet yolu oluşturmak için başlattığı Sahil Bandı Düzenleme Projesi tüm hızıyla sürüyor. Oba Çayı-Atatürk Anıtı etabında çalışmaların tamamlanmasının ardından Oba Çayı-Tosmur etabında başlatılan çalışmaların da kısa sürede bitirilmesi hedefleniyor. Çalışmalar kapsamında bisiklet yolunun beton döküm işi hızlı bir şekilde devam ediyor.

“ETAP ETAP VATANDAŞLARIMIZIN KULLANIMA SUNUYORUZ”

Çalışmaların ivedilikle sürdürüldüğünü ve kısa sürede tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılacağını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Şu an çalışmaların tamamlandığı etaplarımız vatandaşlarımızın kullanımına açıldı. Çalışmalar tamamlandıkça da kullanıma açmaya devam edeceğiz. Yaya, araç ve bisiklet trafiğini birbirinden ayırarak trafik yoğunluğunu düzene sokmayı ve güvenli alanları artırmayı hedefliyoruz” dedi.

YORUM YAP