![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/themes/theHaberV8/images/resimyok.jpg)
Saygı Olsaydı !![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2021/12/267484558_4604187999697783_5433649685462515385_n-2-e1639518669151-300x269.jpg)
![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2021/12/267484558_4604187999697783_5433649685462515385_n-2-e1639518669151-300x269.jpg)
Ne zaman kaybı nede milli ekonomi kaybı olacaktı…
Azıcık saygı yeterliydi, bu durumun yaşanmaması için.
Trafik kurallarına mutlaka uymalıyız.
Kurallara uymayan birini gördüğümüzde de mutlaka uyarmalıyız…
Emniyet kemerinin de takılması gerektiğini , Trafik kurallarına uyarsak kazalar olmaz, insanlar da ölmezler diye daha küçük yaşta öğreniriz ve öğretiriz….
Konyaaltı
bölgesindeki 5m Migros önündeki otobüs durağından çıkan, toplu taşıma aracı otobüs ile özel taksi , dakika değil, saniyelik bir-birlerine saygıları da
saygısızlıkları da görülen karelerde…
![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2021/12/266629569_4604188193031097_631635297305261655_n-1-225x300.jpg)
![](https://www.kalpgazetesi.com/wp-content/uploads/2021/12/266340642_4604188329697750_8558279268830836099_n-1-225x300.jpg)
Halbuki trafik kurallarına uyarsak maddi ve manevi açıdan zarar görmeyiz ve kimseye de zarar vermeyiz. Trafik kurallarına uymamak zaman, can ve mal kaybına yol acar …