KALP GAZETESİ (WOTJU) World Turkish Journalist Union Üyesidir.
Web sitemizde yer alan haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.
Meral Güler Başkanlığı’ndaki Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Genel Merkezi 73’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor.
Ankara’da bir araya gelecek olan üniversiteli kadınlar gerçekleştirilecek çalıştay öncesi Anıtkabir’i ziyaret edecek. Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Genel Başkanı Meral Güler, “TÜKD Genel Merkezimiz, 17 Aralık Cumartesi günü 2022-2025 dönemi stratejik planını Ankara’da kamuoyuyla paylaşacak. Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’ne bağlı 29 şubenin bir araya geleceği çalıştay öncesi Anıtkabir ziyaretinde bulunarak Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk sunacağız. Genel Merkez ve 29 şubemiz hem Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin 73. kuruluş yıl dönümünü kutlayacak hem de ortak akılla yürütülecek yeni dönemin başlangıcını yapacak” dedi.
Ankara’nın Çankaya ilçesinde Altınel Ankara Hotel & Convention Center’da 17 Aralık 2022 Cumartesi günü 13.30’a kadar sürecek olan programda CIR, SAYMAN ve Komisyonların sunumları, WEB ve KALDER sunumları ve Stratejik Plan sunumları gerçekleştirilecek.