DOLAR 32,8659 % 0.27
EURO 35,2128 % 0.31
STERLIN 41,6492 % 0.1
FRANG 36,8490 % 0.03
ALTIN 2.451,66 % -0,26
BITCOIN 65.923,54 -1.111

İŞİTME ENGELLİLER ERKEK VOLEYBOL TAKIMI VALİ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
İŞİTME ENGELLİLER ERKEK VOLEYBOL TAKIMI VALİ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ
0

İŞİTME ENGELLİLER ERKEK VOLEYBOL TAKIMI VALİ YAZICI’YI ZİYARET ETTİ

Karabük’te düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Turnuvası’nda, 2’nci olan Manavgat Belediye İşitme Engelliler Erkek Voleybol Takımı, Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.

Takımımızın Yanındayız

Manavgat İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Aydın ve Manavgat Belediye İşitme Engelliler Erkek Voleybol Takımı’nı misafir etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Vali Ersin Yazıcı; “Biliyorum ki hiçbir iş kolay şartlarda yapılmıyor ama karşılaşılan zorluklar da başarıyı yanında getiriyor. Her bir oyuncumuzu teker teker tebrik ediyorum. Sizlerin işitme engelli olan gençlerimize çok iyi birer örnek olduğunuzu görmek beni daha da mutlu kılıyor. Onlar sizleri örnek alarak spor branşlarına yönelecekler ve sizler gibi birçok başarıyı Antalya’mıza getirecekler. Hep destekçiniz olduğumuzu unutmayın. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum.” dedi.

İlimizi En İyi Şekilde Temsil Etmeye Çalışıyoruz

Manavgat İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Hasan Hüseyin Aydın, 24-29 Ocak tarihleri arasında Karabük ilinde yapılan Türkiye İşitme Engelliler Voleybol Turnuvası’nda 2’nci olduklarını belirterek; “Biz İşitme Engelliler Futbol Takımı olarak kurulduk. Elde ettiğimiz başarılardan sonra farklı branşlara yöneldik. Voleybol takımımızı 7 yıl önce kurduk. Son 5 senede 3 defa Türkiye Şampiyonu, bir defa 3’üncü, bu sene de 2’nci olduk. İlimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bizi destekleyen herkese teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUM YAP