DOLAR 32,2518 % 0.02
EURO 35,0392 % -0.03
STERLIN 41,2678 % 0.1
FRANG 35,3838 % 0.05
ALTIN 2.444,59 % -0,10
BITCOIN 68.463,61 -1.315

KÜBRA SARIKAYA’NIN DRAMINDA MUTLU SON!

Yayınlanma Tarihi : Google News
KÜBRA SARIKAYA’NIN DRAMINDA MUTLU SON!
0

KÜBRA SARIKAYA’NIN DRAMINDA MUTLU SON!

NUR KILIÇ / GİRESUN

8 aylık hamileyken eşi tarafından aldatılan ve 2 yaşındaki çocuğuyla birlikte terk edilen 26 yaşındaki Kübra Sarıkaya, bebeğini dünyaya getirdi. Bebeğine Esra adını verdi.

Memleketi Giresun’da yardımseverlerden sağlanan katkıyla eşyaları alınan evine yerleşen Kübra Sarıkaya, 17-12-2021 Cuma günü Giresun Özel Kent Hastanesi’nde doğum yaptı. Bebeğine kendisine destek olan ATV’de TV sunucusu Esra Erolun ismini verdiğini söyleyen Kübra Sarıkaya, ”Eşim tarafından terkedildim. Üzerime kuma getirdiğini Esra Erol’un programında öğrendim. Bütün Türkiye tek yürek olup arkamda durdu. Esra Erol’a ve herkese teşekkür ederim. Bebeğimin sağlıklı şekilde dünyaya gelmesini sağlayan Giresun Özel Kent Hastanesi’nden Operatör Dr. Hüseyin Mıhçı ve Anestezi Uzmanı Dr. Süleyman UZUN, Anestezi Teknisyeni Mustafa GÜNGÖR, Asistan Hemşire Abdullah ÇAKIR, kat sorumlusu Meryem ÜMİT ÇİÇEK, ayrıca ekibine, hastane çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇOCUĞUMU ALDIRMAYI DÜŞÜNDÜM”

Benzer durumdaki kadınlara ”erken yaşta evlenmeyin. Evleneceğiniz adamı iyi seçin” diye çağrısı yapan Sarıkaya, “Çocuğumu doğurmakta başlangıçta tereddüt ettim. Olayı öğrendikten sonra eşime ‘aldıralım’ dedim, o da kabul etti. Ama sonra ben vazgeçtim. Vazgeçince beni babamın evine yolladı. Bundan sonra iki çocuğumun arkasında sapasağlam duran bir anne olmak istiyorum. Hem anne hem baba olacağım. Tek derdim evlatlarımı büyütmek” diye konuştu.

GAZETECİ NUR KILIÇ: “O’NUN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Kübra’ya sahip çıkarak doğum öncesi ve sonrasında yanında olan TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Kadınlar Kurulu Başkanı Gazeteci Nur Kılıç ise, “Kübra’nın durumu ve yaşadıkları beni çok üzdü ve etkiledi. Gazeteci ve kadın sorumluğuyla sahiplenmek istedim: Bundan sonra da hep onunla olacağım” dedi.

EŞİ EVİNİN EŞYALARINI SATIP SEVGİLİSİYLE DÜĞÜN YAPTI

Kübra Sarıkaya’yı yaşadıkları İzmir’de iken Giresun’a yollayıp evinin eşyalarını satarak kaybolan eşini bulmak için çıktığı “ATV de “Yalnız değilsiniz Esra Erol var” TV programında tanıdı. 5 aydır kendisinden haber alamadığı eşi Sezer’in İstanbul’da eski sevgilisi Elif Çamur’la kına gecesi ve düğün yaparak evlendiğini bu programda öğrendi. Daha sonra aynı programa eşi ile yüzleşmeye gelen Sezer Sarıkaya, hakkındaki tüm iddiaları kabul etti ve yaptıklarından pişmanlık duymadığını söyledi. Gözyaşları içinde kalan ve boşanma kararını yine programda açıklayan Kübra Sarıkaya’ya ve doğacak çocuğuna program sonunda sunucu Esra Erol’un da çağrısıyla tüm Türkiye’den destek ve maddi yardım yağdı.

YORUM YAP