DOLAR 32,8348 % 0.19
EURO 35,1610 % 0.19
STERLIN 41,5954 % 0
FRANG 36,8151 % -0.05
ALTIN 2.451,07 % -0,28
BITCOIN 65.786,01 -0.895

Onlar bizim geleceğimiz

Yayınlanma Tarihi : Google News
Onlar bizim geleceğimiz
0

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrasındaki çocuklara Antalya Akvaryum hediyesi verdi.

Belediye Başkanı Topaloğlu öncülüğünde kurulan ve kısa zamanda büyük yol kat eden şefliğini Furkan Üstündağ’ın yaptığı gençlik orkestrası, kurulduğu günden bu yana büyük takdir topladı.

Başkan Topaloğlu, kurulduğu günden bu yana yoğun olarak çalışan orkestradaki çocuklara daha önce verdiği Akvaryum sözünü yerine getirdi.

Orkestradaki öğrenciler, Akvaryuma giderek gönüllerince eğlendi ve güzel vakit geçirdi.

Akvaryumda mini bir konser de veren gençlik orkestrası, Akvaryuma gelenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Topaloğlu, kısa zaman önce kurulan gençlik orkestrasındaki öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ettiğini söyledi.

Orkestradaki çocuklara başarılarından dolayı daha önce Akvaryum sözü verdiğini hatırlatan Topaloğlu, “Daha önce çocuklarımızı Akvaryuma götürme sözü vermiştik. Bu sözümüzü yerine getirdik. Onlar bizim geleceğimiz. Kemer’de büyük bir eksiklik olan sanat ve sanatsal faaliyetleri belediye olarak yapmaya başladık. Çocuklarımızı müzik alanında eğitiyoruz. Çocuklarımızın ileriki yaşamlarında, kollarında bir bilezik olmasını, sağlamaya çalışıyoruz. Belediye olarak eğitimin her alanına katkı sağlamaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUM YAP