DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 69.043,57 -0.255

SEVGİLİ DOSTLARIM BERAAT KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN.

Yayınlanma Tarihi : Google News
SEVGİLİ DOSTLARIM BERAAT KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN.
0
Sevgi ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, af ve merhametin dilendiği, içerisinde bolca feyz ve bereketi barındıran, bize Ramazan ayını müjdeleyen Berat Kandiline bu yılda erişmenin huzur ve mutluluğunu BENİM ÖMRÜM YETMEDİ AMA dostlarım sizler  yaşamaktasınız.
Berat Kandili, Yüce Mevlâm nezdinde beratımıza vesile olduğu, Rabbimizin affediciliğine ve bağışlayıcılığına sığınmayı öğrettiği gibi, kendimize, ailemize, din kardeşlerimize ve tüm kâinata karşı affedici, onarıcı ve bağışlayıcı olmayı öğretir. Berat, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür.
Mübarek üç aylar içerisinde yer alan bu günde; milletimizin ve tüm İslam âleminin Berat Kandilini en samimi duygularımla tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, mutluluk, sağlık ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.
Ayrıca: Belki artık aranızda olmaya bilirim fakat dostlarımın kimler olduğunu biliyorum. Dostluk sen olmasan da senin ardından güzellikleri ile seni anan senin için göz yaşı döküp içten bir dua edendir. Ben boşa demedim hayat dostlarla güzel diye bütün güzel dostlarım hepiniz Allah’a emanet olun. Dualarınızı eksik etmemeniz dileğiyle sizi en sevdiğinize emanet ediyorum. BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.
                 M.Mete KAÇAR
UTEF Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu Genel Başkanı ve Kalp Antalya Gazetesi Yazı işleri Müdürü

YORUM YAP