DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.189,07 -1.309

BAKAN DERYA YANIK, BAŞKAN KADİR KARA’YI ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAKAN DERYA YANIK, BAŞKAN KADİR KARA’YI ZİYARET ETTİ
0

BAKAN DERYA YANIK, BAŞKAN KADİR KARA’YI ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Osmaniye’ye gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Kadir Kara, meclis üyeleri ile birlikte Bakan Derya Yanık’ı belediye başkanlık makamı girişinde karşılayarak çiçek takdim etti.

Başkanlık makamında devam eden ziyarette Başkan Kadir Kara, sunum yaptı.

Başkan Kadir Kara sunumunda, Osmaniye Belediyesi bünyesinde hizmet veren OBEM (Osmaniye Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Merkezi), belediye tarafından yürütülen YADES (Yaşlı Destek Programı), şehit aileleri ve çocuklarına yönelik çalışmalar ile şehirde yaşayan yetim çocuklar ve ailelerine yönelik destek çalışmalarının yanı sıra faaliyete geçecek projeler ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi.

Bakan Derya Yanık, Osmaniye Belediyesi’nin yürüttüğü aile odaklı hizmetlerinden ve çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ayrıca bakanlık olarak yapılan ve yapılacak yatırımlar noktasında Osmaniye’nin ve Belediye Başkanı Kadir Kara’nın yanında olduklarını ifade etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür ederek Osmaniye’ye hizmetleri noktasında başarılar diledi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ın Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı ziyaretinde Osmaniye Milletvekilleri İsmail Kaya, Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, belediye meclis üyeleri, siyasi parti il, merkez ilçe başkanları ve temsilcileri de yer aldı.

YORUM YAP