DOLAR 32,4513 % 0.12
EURO 34,5120 % 0.03
STERLIN 40,3999 % 0.07
FRANG 35,5904 % 0.07
ALTIN 2.468,02 % -0,61
BITCOIN 2.115.166 -5.238

Duayen Gazeteci Eyyüp Aydın’a vefa ziyareti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Duayen Gazeteci Eyyüp Aydın’a vefa ziyareti
0

Kalp Antalya Gazetesi yazarlarından duayen gazeteci Eyyüp Aydın’a vefa ziyareti.

Uzun  yıllar boyunca Kalp Antalya Gazetesine emek veren, köşe yazarlarından araştırmacı, duayen gazeteci Eyyüp Aydın’ı gazetemiz imtiyaz sahibi ve Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Antalya İl Başkan Yardımcısı Güldane Kaya Kaçar, Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Yönetimi, olarak usta gazeteci Eyüp Aydın’ı evinde ziyaret etti.

 

TİNGADER Genel Başkanı Mehmet Ali Çelik, Genel Başkan Yardımcısı Müslüm Aktürk, Teşkilat Başkanı Ömer Faruk Ali ve Antalya İl Başkan Yardımcısı  Güldane Kaya Kaçar’dan oluşan TİNGADER heyetinin ziyareti, Eyüp Aydın’ı evinde gerçekleşti.

Genel Başkan Mehmet Ali Çelik, usta gazeteci Eyüp Aydın’la yıllardan beri dostluğunun olduğunu belirterek, “Dostluğumuz eskiye ve gelip evinde kalacak kadar samimiyete dayanıyor. Uzun zaman haber siteme yazılar yazdı. Yeniden sağlığına kavuşup tekrar yazmasını bekliyorum” dedi.

Müslüm Aktürk ise Eyüp Aydın ile Anadolu Ajansı’nda aynı dönemlerde görev yaptığını hatırlatarak, “Eyüp abi Kayseri Bölge Müdürlüğü, ben de Van Bölge Müdürlüğü görevinde bulundum. AA kültüründen yetiştik ve o kültürle mesleğimizi sürdürmeye devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

Teşkilat Başkanı Ömer Faruk Ali, Eyüp Aydın’a bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerken, TİNGADER Antalya İl Başkan Yardımcısı Güldane Kaya Kaçar da, babası gibi sevdiği Eyüp Aydın’ın elini öperek, Eyyüp  Aydın’ın Kalp Antalya Gazetesinde uzun yıllar köşe yazarlığı yaptığını gazetelerine ve kendisine büyük katkıları olduğunu kendisinden her zaman feyz aldığını ve  her zaman yanında olduğunu  söyledi.

Usta Gazeteci Eyüp Aydın da, söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu benim için çok iyi moral oldu. Rahatsızlığım dolayısıyla dışarı çıkmakta zorlandığım için dostlarım, sevdiklerim ve arkadaşlarımla bir araya gelemiyorum. TİNGADER ailesini yanımda görmekten mutlu oldum, çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu arada TİNGADER heyeti, bu zorlu süreçte hayat arkadaşına iyi bakan, kendilerini de güzel bir şekilde ağırlayan, ikramda bulunan Eyüp Aydın’ın eşi Fatma Aydın’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

YORUM YAP